آموزش ساخت دورک گوگل

0 3,741

دروک یا گوگل دورک یعنی دسترسی به اطلاعات مهم امنیتی لینک ها و … در گوگل که به وسیله یک کد ساده میتوانید به نتیجه ذلخواه برسید بطور مثال قصد نفوذ به یک وبسایت دارید پس دورک مورد نظر را جستجو میکنید حالا تمام وبسایت هایی که دارای این حفره امنیتی هستند بالا می آیند.ما در این پست قصد داریم روشی را به شما یاد بدیهم که بتوانید دورک مورد نظر خودتان را بسازید و دیگر وقت خو را هدر پیدا کردن دورک نکنید زیرا پیدا کردن دورک خودش کا  ساده ای نیست.یرای آموزش ساخت دورک گوگل به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برای ساخت دورک ابتدا شما یک نرم افزار احتیاج خواهید داشت که این تجزیه و تحلیل را برای شما انجام دهد.این نرم افزار بسیار کمیاب است و  به فروش می رسد اما ما قصد داریم تا این برنامه را با پایین ترین قیمت ممکن به فروش برسانیم همانطور که در پست های گذشته افزونه کمیابی را با قیمت هزار و پاند به فورش گذاشتیم.

این برنامه موتور جستجو گر گوگل را تحلیل کرده و سیستم آنرا درک و در خود گنجانده به این صورت است که میتواند نتیجه دلخواه را برای شما بسازد.

میتوانید برنامه را از پایین تر دانلود کنید.

پس از اجرای برنامه با صفحه زیر رو به رو خواهید شد.

مطالب مرتبط
۱ از ۴۲

از منو اول انتخاب میکنید دورک بریط به چه نوع وبسایتی باشد؟بطور مثال وبسایت خرید ، خبر و یا آهنگ.

در منوی دوم انتخاب میکنید دورک مورد نظر از کدام نوع وبسایت های بر اساس دامین و دامنه باشد بطور مثال وبسایت هایی با دامنه های .com معتبر تر هستند و وبسایت های با دامنه .ir مربط به کشور ایران می باشند.

سپس بر روی دکمه Generate کلیک میکنید و دورک مورد نظر شما بصورت فایل txt ذخیره می شود . میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید به این صورت که یکی از آن صد ها دورک که به شما داده را انتخاب و در موتور جستجو گر گوگل مینویسید سپس جستجو میکنید و نتایج دلخواه خودتان را مشاهده خواهید کرد.

این برنامه به قیمت چهار هزار و پانصد تومان به فروش می رسد.و احتمال دارد که قیمت این فایل افزایش یابد.پایین بودن قیمت به علت آن است که همه قادر به خرید و استفاده از این فایل باشند و به منظور حمایت از علاقه مندان و هیچ دلیلی بر بی کیفیتی فایل نیست و ارزش آن بسیار بالاتر از این قیمت ناچیز است.

برای خرید کلیک کنید

پس از خرید فایل شما بصورت خودکار شروع به دانلود خواهد کرد با این وجود درصورت هرگونه مشکل و بروز خطا و یا حتی پیشنهاد آنرا در بخش نظرات و دیدگاه های همین مطلب ارسال کنید.

بزودی آموزش محافظت سایت در برابر دورک ها…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
نظر شما پس تایید سریعا نمایش داده خواهد شد.

کپچای گوگل را انجام دهید تا مطمئن شویم شما ربات نیستید.