تغییر پیوند های یکتا در وردپرس بدون ارور ۴۰۴

0 217

اگر شما هم به هر دلیلی بعد از مدتی کار با وردپرس متوجه شده باشید که باید بخش پیوند های یکتا را متناسب با کار خودتان حتمی تغییر دهید اما در طی این مدت مطالبی هم در سایت خودتان منتشر کرده اید حتمی متوجه شده اید که درصورت عوض کردن سیستم پیوند های یکتا اکثر لینک های پست ها و مطالب بر هم میخورد در این پست قصد حل این مشکل را داریم. مخصوصا اگر شما سیستمک های امنیتی نصب کرده باشید و از فایل .htaccess محافظت کرده باشید کمی کار دشوار خواهد شد من متوجه شدم مطلبی کاملی در این خصوص موجود نیست و تصمیم بر  نوشتن این پست کردم.جهت آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برای تغییر نوع لینک های سایت وردپرسی خودتان کافیست تا به بخش تنظیمات و سپس پیوند های یکتا مراجعه کنید و از طریق لیست آماده و یا از طریق تگ ها نوع پیوند خودتان را با توجه به نیازتان بسازید.

اما بعد از این تغییرات لینک هایی که قبل از این عمل ساخته شده اند شکسته خواهند شد و با ارور ۴۰۴ مواجه خواهند شد برای حل مشکل راه های زیر موجود است با توجه به موقعیت خودتان راه حل مورد نظر را پیدا کنید.

را حل شماره یک: اگر لینک های قبلی شما از ساختار Default ?p=123 استفاده میکنند.

اگر شما تنظیماتی را دست کاری نکرده باشید بعد از تغییر لینک از نوع Default به هر نوع دیگری مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و لینک ها بصورت خودکار توسط وردپرس جایگزین می گردند، اما اگر تنظیمات اضافی انجام داده باشید بطور مثال پلاگین و افزونه های امنیتی برای قفل فایل ها و دایرکتوری های خودتان استفاده کرده باشید ، پس از آن که لینک دلخواه خودتان را انتخاب کرده و ذخیره کنید در همان صفحه پایین ورد پرس به شما پیغامی میدهد که در پایین آن پیغام جعبه کدی موجود است.حال تنها کافیست تا به file manager هاست خودتان مراجعه کنید و در قسمت اصلی دایرکتوری یا همان public_html فایل .htaccess را پیدا کنید و با کلیک راست کردن و کلیک بر روی گزینه edit فایل را ویرایش کنید و آن کد ها را به اول آن فایل اضافه و سپس سیو کنید.

مشکل حل خواهد شد.

مطالب مرتبط
۱ از ۴۲

را حل شماره دو: لینک های قبلی شما ساختار Default ?p=123 نمیکنند و ساختاری دلخواه دارند.

کافیست نخست وارد این لینک شوید و در کادر اول آدرس سایت خودتان را وارد کنید (کادر بعدی را میتوانید خالی بگذارید) سپس تیک نوع ساختار پیوند های یکتا خودتان را بزنید و اگر پیوندی دلخواه دارید کد آن پیوند دلخواه را وارد کنید و سپس بر روی دکمه Generate Redirect بزنید و کد که به شما میدهد را کپی کنید

حال تنها کافیست تا به file manager هاست خودتان مراجعه کنید و در قسمت اصلی دایرکتوری یا همان public_html فایل .htaccess را پیدا کنید و با کلیک راست کردن و کلیک بر روی گزینه edit فایل را ویرایش کنید و آن کد ها را به اول آن فایل اضافه و سپس سیو کنید.

درصورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل در بخش دیدگاه و نظرات همین پست مطرح کنید.

اگر شما هم میخواهید مطلب در وبسایت بنویسید و دوست دارین اطلاعاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید و نویسنده سایت بشین روی این متن کلیک کنید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
نظر شما پس تایید سریعا نمایش داده خواهد شد.

کپچای گوگل را انجام دهید تا مطمئن شویم شما ربات نیستید.