دنلود رایگان نسخه پرو افزونه مداد زرد

0 68

با سلام امروز نسخه پرو برنامه مداد زرد که برای ویرایش حرفه ای قالب های وردپرس میباشد رو برای شما آماده کردیم که با استفاده از آن میتوانید جلوه های بسیار زیبا و ادیت های بسیار پیشرفته برای قالب وبسایتتون انجام بدید برای اطلاعات بیشتر و دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

افزونه مداد زرد به شما امکان می دهد که بدون حتی یک خط کد نویسی و فقط از طریق چند کلیک، ظاهر سایتتان را آنگونه که دوست دارید ویرایش کنید. در حقیقت این افزونه یک افزونه وردپرس کاربردی برای شخصی سازی استایل بخش های مختلف سایت میباشد.

مثلا به راحتی میتوانید رنگ بندی بخش های مختلف سایت را تغییر دهید و …

قابلیتی که این افزونه را معروف کرده این است که حتی شما یه خط هم کد نویسی نمیکنید ولی میتوانید از یک قالب قدیمی و ساده قالبی بسیار پیشرفته برای وبسایت خودتون طراحی کنید.

اطلاعات بیشتر:

مطالب مرتبط
1 از 7

قیمت این افزونه هزار پونصد تومان هست یعنی از پول خرید یک بسته چیپس هم کمتر اما با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا قالبی جدیدی از دورن قالب خوتون خلق کنید اکثر وبسایت های بزرگ از این قالب استفاده میکنند. و شما تمامی این عمل ها رو بدون حتی یک کلمه کد نویسی انجام می دهید و همه چی شبیه به یک بازی اداره میشود.

توجه کنید من برای جلب مشتری و کمک به افرادی که قادر نیستند زیاد برای وبسایتشان هزینه کنند پایین ترین قیمت را ارائه میکنم.

پس هم اکنون با خرید این افزونه و پیشرفته کردن قالب خودتون شروع به اداره وبسایت خودتون کنید.!!!

برای خرید بر روی خرید کلیک کنید.

خرید به قیمت هزار و پونصد تومان

0

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
نظر شما پس تایید سریعا نمایش داده خواهد شد.

کپچای گوگل را انجام دهید تا مطمئن شویم شما ربات نیستید.