قفل کردن و محافظت (Encrypt) از سورس های php

4 2,542

 

یکی از دغدغه های برنامه نویسان امنیت سورس کد های نوشته شده آنهاست.منظور من باگ های امنیتی سورس نیست منظور دزدیده شدن خود سورس کد است.بسیار از کد نویسان برای آزمون کد های خود آنها را بر روی هاست های رایگان و غیر رایگان آزمون می کنند یا اقدام به فروش آنها می کنند.اما اگر فردی به این هاست ها نفوذ کند و سورس را کپی کند و مورد استفاده خود قرار دهد چه اتفاقی خواهد افتاد.امروز دیجی مگ قصد دارد تا اینکریپت کردن سورس های php را توضیح دهد.

Encryption یعنی چه؟

رمزنگاری یا رمزگذاری (Encryption) فرآیند تبدیل و ذخیره اطلاعات با استفاده از یک الگوریتم خاص برای محافظت از آنها است در هر رمز گذاری یک کلید الگوریتم وجود دارد که فقط در اختیار رمزگذار می باشد. از این کلید برای معکوس کردن عمل رمز نگاری و اصطلاحاً رمزگشایی یا Decryption (یعنی دقیقا بر عکس Encryption)  استفاده می شود. رمزنگاری مدت طولانی است توسط کد نویسان برای محافظت از سورس مورد استفاده قرار می گیرد.

مطالب مرتبط
۱ از ۲۵

توضیح فرایند اینکریپت

راه های بسیاری برای Encrypt سورس php وجود دارد ولی اکثر آنها که با نرم افزار کار میکنند رایگان نیستند و دسترسی به آنها کمی با مشکل همراه است.ولی وبسایتی وجود دارد که کار همان نرم افزار ها را سریع تر انجام می دهد این سرویس رایگان است.برای ورود به این سایت کلیک کنید.

تصویر از سایت برای اینکریپت سورس PHP

پس از ورود به لینک درج شده تنها کافیه سورس خودتان را جایگذاری کنید و سپس گزینه obfuscate php را بزنید تا سورس شا کاملا اینکریپت شود.

منتظر دیدگاه و نقد و انتقاد های شما دوستان هستیم. 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
نظر شما پس تایید سریعا نمایش داده خواهد شد.

کپچای گوگل را انجام دهید تا مطمئن شویم شما ربات نیستید.

4 نظرات
 1. برنامه نویس می گوید

  سلام

  دمتووووون کلی گرم نجاتم دادید ، خیلی بهش احتیاج داشتم.

 2. ناشناس می گوید

  سلام اینکه درجا دیکد شد خیلی ضعیف بود😭
  تروخدا تورو به حضرت ابولفضل یه راه درست حسابی رایگان معرفی کنید بتونم از اونجا استفاده کنم لطفا کمکم کنید خواهش میکنم.

  1. امیرسامان می گوید

   سلام.متاستفم.شما میخواهید سورس php را اینکریپت کنید؟

 3. علیرضا می گوید

  بسیار ممنون خیلی کمک کردید