۲۰ بازی شبکه ای چند نفره بدون اینترنت (آفلاین) Hotspot اندروید + لینک دانلود (قسمت دوم)

0 9,393

با قسمت دوم ۲۰ بازی لوکال اندروید همراه شما هستیم.در سری قبلی به ۱۰ بازی پرداختیم و کمی آنها تفسیر و تحلیل کردیم، در ادامه نیز همین گونه عمل خواهیم کرد.باید این نکته را یاد آوری کنم که ممکن است برخی از این بازی ها دارای بخش آنلاین هم باشند که سعی می کنیم در بخش معرفی بازی ذکر کنیم ولی مطمئن باشید بازی های معرفی شده قابل اجرا بصورت آفلاین هستند و بصورت local بر شبکه (بدون اینترنت) قابلیت چند نفره شدن (multipe) را دارند.خب مقدمه ها گفته شده می پردازیم به معرفی بازی ها.

 

۱- (Pixel Gun 3D (Pocket Edition

در مقابل بازی های شبیه سازی شده از ماینکرفت این بازی دارای گرافیک رنگی بهتری می باشد.Pixel Gun 3D دارای اسلحه های بخصوص و مود های متفاوت است که برای پر کردن وقت شما کافیست.بهترین نکته Pixel Gun 3D که مد نظر ما هم هست اینکه شما می توانید بصورت آفلاین با دوستان خودتان به رقابت بپردازید!همچنین این بازی قابلیت بازی آنلاین با دیگر بازیکنان را دارا است.

تصویری از بازی Pixel Gun 3D بصورت چند نفره

(Pixel Gun 3D (Pocket Edition یک بازی رایگان است ولی دارای پرداخت درون برنامه ای است.

لینک دانلود (Pixel Gun 3D (Pocket Edition از پلی استور

۲- Tanks Battle

اگر از بازی های شلوغ و … خسته شده اید و به دنبال یه بازی ساده و هیجان انگیز و کم حجم هستید Tanks Battle می تواند کی از گزینه های روی میز شما باشد.فقط کافیست تا شما و دوستتان بعد از نصب بازی به یک Wi-Fi متصل شوید و شروع به بازی کنید.بازیکنی که ۳ دور برنده شود برنده بازی خواهد بود.

تصویری از بازی Tanks Battle

Tanks Battle رایگان است ولی ممکن است دارای تبلیغات باشد.

لینک دانلود Tanks Battle از پلی استور

۳- Minecraft: Pocket Edition

Minecraft: Pocket Edition نسخه ای از بازی ماینکرفت است که برای تلفن های هوشمند طراحی شده و به قدری خوب طراحی شده که شما تفاوت نسخه PC بازی را با  نسخه تلفن همراه متوجه نمی شید.این بازی همانند نسخه ویندوز و … قابل بازی بصورت چند نفره بدون اینترنت و لوکال است که شما و دوستتان می توانید در جهانی که انتها ندارد زندگی کنیدو پیشرفت کنید،بسازید و خراب کنید، ماجراجویی کنید و …

تصویری از بازی ماینکرفت اندروید

Minecraft: Pocket Edition رایگان است ولی برای خرید برخی اسکین ها داری پرداخت درون برنامه است مگر اینکه نسخه های هک شده استفاده کنید.

لینک دانلود Minecraft: Pocket Edition از پلی استور

۴- Spaceteam

Spaceteam بر خلاف تمام بازی درون این لیست است.شما و دوستتان باید برای نجات دادن سفیه از صفحه کلیدی که برای شما وجود دارد استفاده کنید و گزینه های کنترل سفیه را در زبان مناسب تغییر دهید.این بازی می تواند لحظات جالبی برای شما و دوستتان رقم بزند.

بازی Spaceteam

این بازی رایگان است ولی دارای پرداخت درون برنامه ای است.

لینک دانلود Spaceteam از پلی استور

۵- Wild Blood

اگر شما علاقه مند به بازی های فانتزی با گرافیک بالا نبرد و درگیری هسیتد Wild Blood مناسب شماست.زمانی که این بازی را از طریق Local اجرا کنید می توانید با ۸ نفر دیگر از دوستانتان بصورت آفلاین در مود های گرفتن پرچم و ۴ به ۴ بازی کنید!

تصویری گیم پلی بازی Wild Blood

Wild Blood رایگان است ولی دارای پرداخت درون برنامه ای می باشد.

لینک دانلود Wild Blood از پلی استور

۶- Battle Slimes

مطالب مرتبط
۱ از ۲۷

Battle Slimes یک بازی شوتر با گرافیک ضعیف و سرگرم کننده است.شما باید گلوله های ژله ای را کنترل کنید.در حین بازی شما نیروی های مخصوصی دریافت می کنید که با کمک آنها می توانید با هیجان بیشتری به رقابت بپردازید.اگر شما علاقه مند به بازی های سکو هستید این بازی مناسبی برای شماست.

بازی Battle Slimes

لینک دانلود Battle Slimes از پلی استور

۷- (Special Forces Group (2

Special Forces Group 2 یک بازی سنتی سوم شخص تیر اندازی چند نفره است.که داری تنوع بسیار در اسلحه های و مود و نقشه (Map) های متفاوت است.برخی از مود های این بازی کلاسیک، زامبی ، دریافت پرچم و بمب گذاری است.به کسانی که عاشق بازی کانتر بودند این بازی را توصیه می کنم و مطمئن باشند از نصب آن پشیمون نمی شوند.

اسکرین شات (Special Forces Group (2

(Special Forces Group (2 رایگان است ولی دارای تبلیغات و پرداخت درون برنامه است.

لینک دانلود (Special Forces Group (2 از پلی استور

۸- BombSquad

BombSquad بازی چند نفره آفلاین و آنلاین مبارزه ای است.مبارزه با بلند کردن و پرت کردن، بمب گذاری و بمب اندازی و … است.این بازی مطمئنا شما را شیفته خود می کند تنها کافیست آن را امتحان کنید.بازی دارای نقشه های متفاوت و متنوع است.همچنین مود های مختلفی در بازی وجود دارد.گرافیک این بازی تحسین بر انگیزه.BombSquad تا ۸ نفر بصورت آفلاین قابل بازی است ولی در سرور ها این عدد محدودیتی ندارند!

BombSquad تصویری از بازی

BombSquad رایگان است ولی دارای تبلیغات و پرداخت درون برنامه است.

لینک دانلود BombSquad از پلی استور

۹-Skullduggery

Skullduggery شبیه سری بازی های Angry Birds می باشد که بصورت چند نفره قابل اجراست.

تصویری از بازی Skullduggery

بازی رایگان ولی دارای پرداخت درون برنامه است.

لینک دانلود Skullduggery از پلی استور

۱۰-Hovercraft: Takedown

یک بازی سبک مسابقه ای و تیر اندازی است.در این بازی شما می توانید سفیه خودتان را انتخاب و شخصی سازی کنید.سپس با دوستتان از بازی را شروع کنید و به رقابت بپردازید.نکته جالب اینجاست که شما در بازی می توانید سفیه خودتان را کاملا خودتان طراحی و سپس وارد بازی شوید.

Hovercraft Takedown چند نفره

بازی رایگان است ولی دارای پرداخت درون برنامه است.

لینک دانلود Hovercraft: Takedown از پلی استور

پایان قسمت دوم

در این مطلب سعی کردیم تا بهترین بازی های چند نفره بدون اینترنت اندروید را معرفی کنیم.امیدوارم توانسته باشیم کمک لازم را به شما دوستان کرده باشیم.

لینک قسمت اول بهترین بازی های شبکه ای چند نفره بدون اینترنت اندروید

منتظر نظرات و انتقادات و … شما هستیم!

لایک فراموش نشه!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
نظر شما پس تایید سریعا نمایش داده خواهد شد.

کپچای گوگل را انجام دهید تا مطمئن شویم شما ربات نیستید.