افزایش سرعت دانلود در PS4

0 91

اگر یکی از مشکلات شما در پلی استیشن دانلود هر چه سریع تر آپدیت های سنگین بازی ها یا دانلود نسخه های آزمایشی است یا کلا ترجیح می دهید تا بازی ها را به صورت دیجیتال خریداری و دانلود کنید حتمی  از سرعت پایین دانلود در پلی استیشن ۴ شاکی هستید.برای بهبود سرعت دانلود در PS4 راه حل هایی وجود دارد که بررسی میکنیم.

۱٫کابل

از اترنت استفاده کنید.استفاده از کابل برای اتصال به اینترنت کاربردی تر از اتصال با WIFI می باشد.اگر میتوانید با سیم سیستم خود را به اینترنت وصل کنید از این کاردیغ نکنید.چرا که نه تنها شاهد افزایش سرعت  دانلود خواهید بود بلکه لگ های کمتری هم هنگام بازی های آنلاین خواهید داشت.

۲٫تنظیمات اتصال

تنظیمات DNS و MTU را تغییر دهید.برای این کار وارد تنظیمات کنسول شوید و سپس وارد منوی Network شوید:

گزینه Set Up an Internet Connection را انتخاب کنید.

نوع اتصال خود WIFI یا LAN را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط
1 از 37

گزینه Custom را انتخاب کنید. و بعد Automatic سپس Do Not Specify بعد Manual حالا در این صفحه باید IP را وارد کنید.پیشنهاد میکنم قبل از تغییر IP کنونی خودتان را در یاد نگه دارید.

برای کادر Primary عبارت ۸٫۸٫۸٫۸ و برای کادر Secondary اعداد ۸٫۸٫۴٫۴ حالا گزینه Manual برای MTU عدد ۱۴۳۷ را وارد کنید اگر این عدد مورد قبول نبود ۱۴۵۰ را وارد کنید.

گزینه Do Not Use را انتخاب کنید.

۳٫پروکسی

در ابتدا شما باید یک پروکسی سرور تهیه کنید.در اینترنت پروکسی سرور های رایگان زیادی وجود دارند که به هیچ وجه امن نیستند.پس از دریافت پروکسی سرور شما یک آیپی و یک پورت دریافت میکنید.

در منوی Network گزینه Set Up Internet Connection و بعد گزینه Manual در صفحه باز شده اطلاعات سرور را قرار بدید.

اگر همچنان با مشکل کندی سرعت رو به رو هستیدمشکل یا از مودم شماست یا شرکت ارائه دهنده اینترنت و شایدم شما سرویس مناسبی انتخاب نکرده اید.

نظر شما چیست؟ اگر پیشنهاد و یا مشکلی دارید مطرح کنید.

0

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
نظر شما پس تایید سریعا نمایش داده خواهد شد.

کپچای گوگل را انجام دهید تا مطمئن شویم شما ربات نیستید.